O nas

EG POLSKA

EG Polska, spółka joint-venture, z kapitałem zarówno polskim jak i czeskim, stworzona została z myślą rozszerzenia współpracy polsko-czeskiej i polsko-słowackiej w sektorze przemysłu obronnego. EG Polska Sp. z o.o. jest generalnym przedstawicielem na polskim rynku firm takich jak Excalibur Army, MSM Holding czy TATRA TRUCKS. Nasza Spółka specjalizuje się w dostawie pojazdów specjalnych, części zamiennych, uzbrojenia, amunicji oraz ładunków wybuchowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, posiadamy niezbędne koncesje do prowadzenia działalności z obszaru obronności, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość naszych dostaw i usług.
Ponadto, EG POLSKA Sp. z o.o. od 28. kwietnia 2017 roku została generalnym przedstawicielem czeskiej marki cywilnych samochodów ciężarowych TATRA TRUCKS a.s. na rynku polskim. Naszym celem jako importera jest odbudowanie pozycji marki TATRA TRUCKS na rodzimym rynku oraz utworzenie autoryzowanej sieci serwisowo – sprzedażowej o najwyższym standardzie obsługi.

TATRA

NASI PARTNERZY

Galeria

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Dzięki wykorzystaniu unikalnej koncepcji podwozia Tarta sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą gamą możliwości adaptacyjnych pojazdów Tatra w wybranych segmentach.
Close Menu