Bo z TATRĄ
nie szukasz drogi ale ją tworzysz…
Nadchodzi nowa generacja ciężarówek. Nowa generacja opierająca się na koncepcji unikalnego podwozia, nad którym badania trwały przez prawie cały wiek – na całej planecie. Mijały dekady, a unikalny pomysł nieustannie stawał się inspiracją dla projektów podwozia innych producentów – ale to właśnie TATRA jest tą jedyną, która zachowuje prawo do prawdziwego oryginału.
Poznaj bogatą ofertę
TATRA TRUCKS
TATRA jest trzecim najstarszym producentem samochodów na świecie, a produkowany od 2011 model TATRA PHEONIX zdobył tytuł najlepszego samochodu użytkowego w prestiżowym plebiscycie International Truck of the Year. TATRA oferuje szeroką gamę samochodów ciężarowych dostosowanych do branż takich jak - wojskowa, budowlana, górnicza, leśna, rolnicza, energetyczna, komunalna, pożarnicza czy paliwowa.
Ponad 120 lat tradycji
TATRA TRUCKS
120 lat za nami!
W roku 1897 wyprodukowany został pojazd NW Prasident, który był pierwszym samochodem z silnikiem spalinowym wykonanym w Europie Środkowo - Wschodniej. W roku 2017 mija równo 120 lat od momentu kiedy Prasident został po raz pierwszy zaprezentowany na wystawie w Wiedniu. Chcąc uczcić ten moment Tatra Trucks stworzył limitowaną edycję modelu Pheonix - Prasident. Lecz TATRA to nie tylko Prasident, TATRA to również tradycja, która na stałe wpisała się w karty historii światowej motoryzacji.

NASZA OFERTA

Czy zapoznałeś się z naszą ofertą? Wybierz interesujący Cię pojazd i skontaktuj się z nami. Potrzebujesz dopasować ciężarówkę do konkretnych i ściśle określonych celów? Nasi doradcy pomogą Ci skonfigurować pojazd, który spełni Twoje oczekiwania.

TATRA posiada gotowe rozwiązania dopasowane dla Twojej firmy. Możemy spełnić najbardziej skomplikowane i wygórowane wymagania naszych Klientów.

TATRA PHOENIX EURO 6

Wraz z rozwojem technologii na znaczeniu raz co raz przybierają kwestie eksploatacji, bezpieczeństwa, osiąganych wyników czy sprawności. Oczywiście powoduje to także potrzebę minimalizowania wpływów eksploatacji na środowisko naturalne – w tym na tych wszystkich typach terenu, gdzie pionierska TATRA off-road prezentuje swoje możliwości.

TATRA PHOENIX Euro 6 nadchodzi. Zbudowana na sprawdzonym podwoziu TATRA, prowadzona przez nawet najbardziej wymagające tereny przez efektywne a także teraz przyjazne środowisku silniki PACCAR spełniające najsurowsze normy emisji spalin Euro 6.

NASZA OFERTA

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz dopasowując się do ich indywidualnych potrzeb przygotowaliśmy ofertę w zakresie:

PREZENTACJA POJAZDÓW

Dzięki wykorzystaniu unikalnej koncepcji podwozia Tarta sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą gamą możliwości adaptacyjnych pojazdów Tatra w wybranych segmentach.

TATRA

SEKCJA ARTYKUŁÓW

JAK FENIKS Z POPIOŁÓW…

Czechom udało się zachować swoje motoryzacyjne tradycje lepiej niż nam. I nie chodzi tu tylko o wielki sukces Skody. Przetrwała też inna duma naszych południowych sąsiadów

CZYTAJ WIĘCEJ

TATRA

NASI PARTNERZY
Close Menu