O Nas
EG Polska, spółka joint-venture, z kapitałem zarówno polskim
jak i czeskim, stworzona została z myślą rozszerzenia współpracy polsko-czeskiej
i polsko-słowackiej w sektorze przemysłu obronnego. EG Polska Sp. z o.o. jest generalnym przedstawicielem na polskim rynku firm takich jak Excalibur Army, MSM Holding czy TATRA TRUCKS.
Modyfikacja AHS 152mm
"DANA"
Samobieżna armato-haubica 152 mm DANA vz. 77 przeszła poważną modernizację do najnowszego systemu DANA M1 PL cechującego się wysoką szybkością zajmowania i opuszczania pozycji strzeleckiej, lepszą celnością i znakomitymi własnościami terenowymi.
Moździerz 60mm
"ANTOS"
60mm moździerz ANTOS jest ultralekką bronią wsparcia przeznaczoną dla jednostek powietrznodesantowych i wojsk specjalnych jako uzbrojenie dodatkowe.

Modyfikacja - AHS 152mm "DANA"

OSTATNI, NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY WARIANT SAMOBIEŻNEJ ARMATO-HAUBICY 152 MM WZ 77 DANA

Samobieżna armato-haubica 152 mm DANA vz. 77 przeszła poważną modyfikację do najnowszego systemu DANA M1 PL cechującego się wysoką szybkością zajmowania i opuszczania pozycji strzeleckiej, lepszą celnością i znakomitymi własnościami terenowymi. Dzięki nowej, odpornej kabinie oraz systemowi filtracyjnemu NBC DANA M1 PL zapewnia załodze najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Najnowszy system sterowania pozwala na szybkie i w pełni zautomatyzowane ustawienie broni w położenie bojowe.

Moździerz 60mm ANTOS

60mm moździerz ANTOS jest ultralekką bronią wsparcia przeznaczoną dla jednostek powietrznodesantowych
i wojsk specjalnych jako uzbrojenie dodatkowe.


Niewielka masa i rozmiary moździerza umożliwiają używanie go przez żołnierzy jednostek powietrzno-
desantowych, zapewniając wysoką mobilność w każdym terenie, poręczność w marszu i okopie. ANTOS jest bronią wsparcia przeznaczoną do zwalczania siły żywej, umocnień terenowych i środków ogniowych przeciwnika, punktów obserwacyjnych, obozowisk, miejsc gromadzenia siły żywej, baz, magazynów itp.

NASZE PROJEKTY

Nasza Spółka specjalizuje się w dostawie pojazdów specjalnych, części zamiennych, uzbrojenia, amunicji oraz ładunków wybuchowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, posiadamy niezbędne koncesje
do prowadzenia działalności z obszaru obronności, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość naszych dostaw i usług.

TATRA

NASI PARTNERZY

EG POLSKA

PRESS ROOM

JAK FENIKS Z POPIOŁÓW…

Czechom udało się zachować swoje motoryzacyjne tradycje lepiej niż nam. I nie chodzi tu tylko o wielki sukces Skody. Przetrwała też inna duma naszych południowych sąsiadów

CZYTAJ WIĘCEJ

EG POLSKA

CERTYFIKATY
Close Menu